Meie toodetavad kardinasiinid

Goelst juhatab teid õigele rajale. Valige siinitüüp kanga, stiili ja kardinatüübi järgi, mida soovite paigaldada. Valige liigutamismeetod. Ükski kombinatsioon pole võimatu.

Mida te ka ei valiks, kõik Goelsti kardinasiinid valmistatakse kõrgekvaliteedilist alumiiniumist ning varustatakse kõige sujuvamalt ja vaiksemalt liikuvate osadega.


Käsitsi käitatavad kardinasiinid

Kardinasiinid 2102 Kardinasiinid 4600 Kardinasiinid 4700 Kardinasiinid 2900

Käsitsi käitatavaid Goelsti kardinasiine on saadavad kolmes kategoorias: kitsas kardinatee, lai kardinatee ja mitmekordne kardinatee.

Sõltuvad kardina väljanägemisest ja kaalust valite ühe paljudest kitsa või laia tee tüüpidest.

Mitmekordne tee tähendab kahte või kolme täiesti paralleelset teed ühel üksusel. Ideaalne lahendus näiteks õhukeste ja allalastavate kardinate kombineerimiseks.

 

Voldiku alla laadida Käsitsi käitatavad kardinasiinid (kitsas)

 

Voldiku alla laadida Käsitsi käitatavad kardinasiinid(lai)

Nööriga käitatavad kardinasiinid

Nööriga käitatavad kardinasiinid 5100 Nööriga käitatavad kardinasiinid 5300 Nööriga käitatavad kardinasiinid 5600 Nööriga käitatavad kardina

Nööriga käitatavad kardinasiinid on elegantne lahendus, mis tagab kardinate sujuva ja vaikse liikumise. Neid valmistatakse mitut tüüpi ning need sobivad nii kergetele kui ka rasketele kardinatele. Eksperdid võivad siinisüsteeme painutada mis tahes kuju või ruumi jaoks.

Nööriga saab käitada ka spetsiifilisi süsteeme, näiteks voltkardina, paneelkardina või kabiinikardina siine.

 

Voldiku alla laadida Nööriga käitatavad kardinasiinid

Elektrilised kardinasiinid

6200 Elektrilised kardinasiinid Nice RF Elektrilised kardinasiinid Elektrilised kardinasiinid

Elektriliselt käitatavad kardinasüsteemid on ilmne valik kõige luksuslikuma ja praktilisema viimistluse jaoks. Elektrilisi süsteeme saab liigutada infrapuna- või raadiopuldi abil või ühendada kodu automatiseerimissüsteemiga.

Kardinate liigutamisel puldiga on palju eeliseid. Näiteks akende puhul, millele on raske ligi pääseda, mis paiknevad kõrgel või laes. Peale selle on elektrilised kardinad hea ja praktiline lahendus vähem liikuvatele inimestele. Ning lõpuks saab elektrilised kardinad panna äraoleku ajaks liikuma, et need jätaksid mulje, nagu oleks keegi kordus. Mugav lisand kaitseks varaste vastu.

Atraktiivsete valikute hulka kuulub ka vabastatav juhtratas (PRS), mis võimaldab liigutada kardinaid käsitsi.

 

Voldiku alla laadida Elektrilised kardinasiinid

Kabiinikardinasiinid / haiglakardinasiinid

Kabiinikardinasiinid / haiglakardinasiinid 4100 Kabiinikardinasiinid / haiglakardinasiinid 4100 Kabiinikardinasiinid / haiglakardinasiinid 5100 haigla kardinasiinid

Goelsti kabiinikardinasiinide süsteemid on spetsiaalselt kujundatud tervishoiusektorile ja olnud juba aastaid tööstusstandard. Neid siine kasutatakse harilikult voodite eraldamiseks haiglates ja teistes raviasutustes, kuid neid saab kasutada ka ruumi jaotamiseks ettevõtetes ja isegi kodudes.

Süsteemi saab varustada koormuse vabastamise süsteemiga, et kardin tuleks vajaduse korral kergesti lahti, ja muidugi saab kabiinisiine ka motoriseerida. Lisada võib selliseid käepäraseid lisatarvikuid nagu tilgutiraam, tilgutikonks ja kardinahoidja.

 

Voldiku alla laadida Kabiinikardinasiinid / haiglakardinasiinid

Voltkardinasüsteemid

Voltkardinasüsteemid 7400-E Voltkardinasüsteemid 7400 Voltkardinasüsteemid 7800 Voltkardinad

Voltkardinad toovad interjööri soojust ja stiili ning neid saab kasutada nii eraldiseisva süsteemina kui ka kombinatsioonis tavaliste kardinatega. Kardina vertikaalne liikumine võimaldab ideaalselt blokeerida teatud vaadet, vältida möödujate uudishimulikke pilke ja tõhusalt pimendada ruumi.

Voltkardinad võtavad ka vähem ruumi. Need paigaldatakse harilikult akna süvendisse, nii et need ei võta seinaruumi.

Goelsti voltkardinasüsteemid sobivad kõigile kangastele ning neid saab käitada nööri, keti või elektriga. Kardina saab soovitud kõrgusel lukustada. Poolautomaatne funktsioon: seejärel langeb kardin automaatselt pärast üht lühikest tõmmet.

 

Voldiku alla laadida Voltkardinad

Paneelkardinasüsteemid

paneelkardinad Paneelkardinasüsteemid Paneelkardinasüsteemid 7330 paneelkardinad

Goelsti paneelkardinasüsteemid kutsuvad teid loominguliselt mõtlema: kui tahate luua muljet avaldavaid aknaid, jaotada tuba või eraldada privaatruumi, paneelkardin pakub alati stiilset ja paindlikku lahendust. Peale selle õigustab tasane paneel mis tahes tekstiilidisaini, mida soovite näidata.

Goelsti paneele saab kasutada üksikute vabade üksustena või ühendatult. Ühendatud paneele saab liigutada elektri, nööri või ridvaga.

 

Voldiku alla laadida Paneelkardinad

Dušikardina siinid

Dušikardina siinid 4100 Dušikardina siinid 5100 Dušikardina siinid Dušikardina siinid 4200

Paljudes sektorites, näiteks raviasutustes, pole sujuvalt liikuvad dušikardinad mitte ainult soovitavad, vaid olulised ohutuse, mugavuse ja praktilisuse mõttes. Seepärast ongi Goelsti dušikardinasiinid on tehtud osavalt ühestainsast painutatud siinist. Katkematu alumiiniumvaluprofiil ja veekindlad liitmikud tagavad kardinate sujuva ja vaikse liikumise aastast aastasse.

Selle siini paigaldamine kaasasolevate kinnitusdetailidega on imelihtne.

 

Voldiku alla laadida Dušikardina siinid

Katuseakna / talveaia süsteemid

Katuseakna / talveaia Katuseakna / talveaia süsteemid 6500 Katuseakna / talveaia süsteemid 6700 Katuseakna / talveaia

Katuseaknad ning talveaiad ja muud läbipaistva katusega ruumid nõuavad erilisi lahendusi. Sellistele akendele on sageli raske ligi pääseda, need võivad olla omapärase kuju ja keeruliste nurkadega. Kuid te võite sellegipoolest tahta blokeerida päikesevalgust, reguleerida sisetemperatuuri või reguleerida akustikat.

Goelsti süsteemid pakuvad neile kõigele lahenduse. Goelst suudab valmistada süsteeme kõigile aknakujudele ja nurkadele. Süsteemid on elektrilised ja neid saab käitada puldiga või kodu automatiseerimissüsteemiga.

 

Voldiku alla laadida Katuseakna / talveaia süsteemid

Piltide riputussüsteemid

Piltide riputussüsteemid Piltide riputussüsteemid Piltide riputussüsteemid Piltide riputussüsteemid

Paljudes asutustes, kuid järjest rohkem ka kodudes vahetatakse, muudetakse või teisaldatakse regulaarselt seinakaunistusi. Tulemuseks on tavaliselt armiline sein. STAS riputussüsteemidega on raami vahetamine lihtsamast lihtsam. Ning teie seinad jäävad terveks.

Piltide riputussüsteem koosneb neutraalsest pildisiinist ning sobitamiseks vajalikest nööridest ja konksudest. Siin paigaldatakse seinale või lakke. Seejärel riputatakse nöörid siini külge ja konksud seatakse nööril soovitud kõrgusele. Viimane samm on lihtsalt asjade riputamine konksude otsa. Ei mingeid keerulisi paigutuse planeerimisi või mõõtmisi, lihtsalt pange üles ja sättige möödaminnes. Ülima efekti saavutamiseks võivad meie süsteemid olla varustatud LED- või halogeenlampidega teie lemmikobjekti valgustamiseks.

Ühesõnaga, piltide riputussüsteemid on neutraalsed, elegantsed ja väga paindlikud lahendused staatiliseks seinadisainiks. Ning mis kõige parem: ostate üks kord kogu eluks.

 

Voldiku alla laadida Piltide riputussüsteemid

Pöördsüsteem

Pöördsüsteem Pöördsüsteem Pöördsüsteem

Kiiksüsteem pole siinisüsteem, vaid siini lisand. Spetsiaalne pööramistehnika aitab luua ilusaid korrapäraste voltidega kardinaid. Luksuslik vaatepilt, mida võib näha kogu maailma hotellides, jahtidel, samuti kodudes.

Pöördsüsteemi võib kasutada kombinatsioonis kardinasüsteemidega, mida käitatakse käsitsi, elektriga või nööriga.

 

Voldiku alla laadida Pöördsüsteem
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA